Etnofuturistinis jaunimo sambūris „Kryptis“ yra visuomeninė jaunimo organizacija, jungianti tautinių pažiūrų jaunimą kartu dirbti, kurti, augti bei prisidėti prie tautinių idėjų sklaidos Lietuvoje.

„Kryptis“ priskiria save Europos identitarų šeimai. Vienas iš pagrindinių judėjimo uždavinių yra užtikrinti mūsų tautos teisę į tautinę valstybę, o taip pat – prisidėti prie Tėvynių Europos kūrimo. Mums nepriimtinas europietiškos civilizacijos sunaikinimas ištautinant žmones ir atvirų durų politika fiziškai pakeičiant gyventojų etninę sudėtį.

Mes, visų pirma, esame bendraminčių būrys. Mūsų tikslas – įgalinti tyliąją daugumą ir paskatinti jai priklausančius žmones neapsiriboti komentarų rašymu internete, bet pereiti prie realaus aktyvizmo ginant savo civilizaciją nuo šiandienos iššūkių.

 Mes norime suteikti diskusijoms atvirą erdvę, kurioje žmonės atrastų vieni kitus, o naujos pažintys paskatintų naujus žygius. Manome, kad tokios erdvės, kurioje be tabu galėtume diskutuoti apie šiandienos įvykius, filosofiją ir politiką tikrai trūksta šiandienos visuomenėje, kurioje vis labiau ir labiau įsigali savicenzūra ir baimė.

 „Kryptis“ save priskiria naujosios dešinės tipo jaunimo judėjimams. Mes esame etnofuturistai. Nors save laikome bendrojo tautinio judėjimo dalimi, drąsiai kritikuojame nacionalistų daromas klaidas – nuo drebėjimo iš baimės, kad oponentai ar „influenceriai“ nepalaikytų mūsų radikalais, perdėto tradicionalizmo, kuris kartais užtemdo mums akis prieš technologinę pažangą iki praeities ideologijų fetišizavimo, kurio dėka dalis dešiniųjų labiau primena kokį nors senovinį kultą, o ne politinių pokyčių ir pergalių norintį judėjimą.

Norint pasiekti pergalę mes turime tapti geriausiomis savo versijomis, todėl nuolatos skiriame dėmesį tobulėjimui. Šiuo metu mes rengiame diskusijas ir paskaitas, bei tarptautinėse konferencijose semiamės patirties iš kitų tautų judėjimų, pasiekusių pergales. Turime svajonę Lietuvoje sukurti stiprų tautinį judėjimą.

Galiausiai norime į Lietuvos politiką atnešti šiek tiek pokštų ir smagumo. Politika nebūtinai turi būti bambantys seniai ar nuobodūs biurokratai. „Trolinti“ socialinio teisingumo karius niekada nebuvo smagiau, negu šiais laikais.

Iš kitos pusės, negalime tau pažadėti, kad bus lengva. Būti nacionalistu XXIa. niekada nebuvo lengva. Tačiau jeigu tu esi tautiškų pažiūrų, bei pasiilgęs nuotykių, pokštų ir azarto – gali būti, kad mūsų kryptys sutaps. Kviečiame prisijungti prie mūsų!
Taip pat visus norinčius kviečiame tapti rėmėjais.

 

Close Menu